VAIRUOTOJŲ MOKYKLA

APIE MOKYKLĄ

Tik aukščiausi saugumo ir vertinimo standartai

Mūsų prioritetai - saugumas keliuose ir aukšta darbuotojų kvalifikacija. Saudingos autotransporto vairuotojų mokymo centras jau daugiau nei 5 metus atlieka kokybišką mokymą naujai įdarbintiems vairuotojams, bei kitų krovinių pervežimo įmonių darbuotojams.

Mūsų mokymų centro profesionalai nuolat tobulina savo žinias ir kompetencijas vidiniuose ir išoriniuose mokymuose. Investuojant į darbuotojus, mokymus laikome būtinybe nuolatiniam tobulėjimui. Aukštos kvalifikacijos darbuotojas ne tik užtikrins kokybišką krovinio pervežimą, bet ir prisidės prie geros darbo aplinkos kūrimo, taršos ir žalų mažinimo.

5+

METUS MOKOME

TEST DRIVE

Vairuotojų vairavimo įgūdžiai yra vertinami praktinio vairavimo aikštelėje ir bendrojo naudojimo keliuose. Naudojame sertifikuotą mokomąjį automobilį, todėl galime garantuoti saugumą. Tikriname vairavimo įgūdžius atbuline eiga ir praktinius įgūdžius vairuojant transporto priemonę realioje eismo situacijoje. Po įvertinimo suteikiame grįžtamąjį ryšį tiek vairuotojui, tiek įmonei, kurioje jis dirba. Jei yra poreikis, vairuotojus mokome tobulinti jų vairavimo įgūdžius.

Norite įvertinti savo įmonės vairuotojų praktinius įgūdžius? Mes galime padėti. Susisiekite su mumis.

VILKIKŲ
2 +
MOKYTOJŲ
4 +
IŠLAIKIUSIŲ
> 15 %

VAIRAVIMO MOKYMAI

Ekonominis / ekologinis vairavimas

Kiekvienas kuro lašas yra svarbus. Mokymų metu skirame ypatingą dėmesį saugiam ir ekonomiškam vairavimui. Mūsų programą sudaro teoriniai ir praktiniai mokymai. Mokome naudotis degalų sąnaudas mažinančiais būdais, kaip išnaudoti šiuolaikinių transporto priemonių sistemas ir gauti maksimalią naudą.

Taip pat turime telematikos sistemą, kuri leidžia stebėti vairuotojų praktinius gebėjimus taupyti kurą, padedant vairuotojams pasiekti tikslą - kuo ekonomiškiau vairuoti. To rezultatas - ne tik išaugęs ekologinis bei ekonominis efektyvumas, bet ir daug didesnis saugumas kelyje.