Saudingos Autotransportas: Transporto parkas išaugo iki 600 automobilių!

Saugumas – mūsų prioritetas: „Saudingos autotransportas“ investuoja į inovatyvius sprendimus ir vairuotojų švietimą
2024-04-04
Saugumas – mūsų prioritetas: „Saudingos autotransportas“ investuoja į inovatyvius sprendimus ir vairuotojų švietimą
2024-04-04

Nepaisant laiko, pilno įvairių iššūkių, su dideliu džiaugsmu pranešame, kad mūsų vilkikų parkas pasiekė 600 vilkikų ribą! Šis pasiekimas yra aiškus įrodymas, kad mūsų įmonė ne tik išlieka stipri, bet ir toliau auga.

Nuo kuklios pradžios 1997 m., kai turėjome tik 3 sunkvežimius, nuėjome ilgą kelią ir tapome įmonių grupe, veikiančia Lietuvoje ir Suomijoje. Šiandien mūsų paslaugomis naudojasi klientai iš įvairių pramonės šakų, o mes siūlome platų transporto ir logistikos paslaugų spektrą.

Mūsų sėkmės raktas – tai patikimas ir modernus transporto parkas. Visus automobilius reguliariai prižiūrime ir atnaujiname, todėl galime užtikrinti sklandų ir saugų krovinių gabenimą. Mūsų automobilių parką sudaro ne senesni kaip penkerių metų Mercedes Benz, DAF ir Renault markės automobiliai, atitinkantys EURO-6 saugumo reikalavimus.

Transporto parko padidėjimas leis mums dar geriau patenkinti augančius klientų poreikius ir pasiūlyti dar daugiau lankstumo ir konkurencingumo. Dėkojame savo klientams už pasitikėjimą ir tikimės, kad ir toliau galėsime pateisinti Jūsų lūkesčius.

Šis pasiekimas neatsirado iš niekur – tai mūsų darbuotojų profesionalumo ir sunkaus darbo rezultatas. Kiekvieno indėlis buvo svarbus, todėl nuoširdžiai dėkojame visiems už atsidavimą ir entuziazmą. Taip pat norime padėkoti mūsų klientams ir partneriams už jų pasitikėjimą bei bendradarbiavimą – be jūsų šio pasiekimo nebūtų.

Daugiau naujienų