Įkvepianti darbuotojo istorija: Susipažinkime su Darya!

Strateginės sesijos: Sėkmės gairės nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje
2023-12-20
„Saudingos autotransportas“ ir „Luckaus transportas“ – naujas etapas su 200+ Renault vilkikų!
2024-02-12
Strateginės sesijos: Sėkmės gairės nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje
2023-12-20
„Saudingos autotransportas“ ir „Luckaus transportas“ – naujas etapas su 200+ Renault vilkikų!
2024-02-12

Susipažinkime su Darya, viena iš Saudingos autotransporto sunkvežimių vairuotojų.

Daryai būti tarptautinių reisų vairuotoja nėra tik darbas; tai ir gyvenimo būdas, kupinas laisvės. Pabėgusi nuo biuro gyvenimo monotonijos, ji vertina savo profesijos įvairiapusiškumą. Kiekviena diena atneša naujų iššūkių ir galimybių išbandyti racionalų mąstymą.
Tarptautinių reisų vairuotojos kelione Darya dalinasi ir socialiniuose tinkluose.
"Tai buvimas skirtingų žmonių, skirtingų tautybių apsuptyje, bet taip pat turint galimybę pabūti vienam su savimi bei su savo mintimis. Mėgautis miestų grožiu, matant juos pro savo automobilio langą." - pasakoja Darya.

Darja Saudingos autotransporte vertina bendravimą ir tarpusavio supratimą, kuriais grindžiami vairuotojų ir vadybinnikų profesiniai santykiai. Nėra vietos nepagrįstiems kaltinimams ar mikrovadybai – tiesiog bendras įsipareigojimas siekti sėkmės ir gerovės.
„Už savo vadovą galiu pasakyti, kad tai tiesiog idealaus vadovo pavyzdys. Man labai patinka aiškumas pavestose užduotyse ir adekvatus pakrovimo/iškrovimo situacijų supratimas, tai, kad nėra nepagrįstų kaltinimų. Greitas reagavimas į esamą situaciją ir bendras sprendimas. Žinau, kad galiu bet kada paskambinti, sulaukti pagalbos, ir savaitgalį niekas nepaliks su problema. Labai vertinu moralinį palaikymą nemaloniose situacijose. Taip pat labai gerbiu savo vadovą, kad nebūtų beprasmių SMS ir skambučių su klausimu „kur tu, ką veiki, kodėl taip yra užtrunka taip ilgai, kodėl mes nevažiuojame, kodėl laukėme 50 minučių, o ne 46“. Gavau užduotį, aš ją priėmiau, suskaičiavau savo RTO ir nuėjau jos vykdyti." – pasakoja Darya.

Dėkojame, Darya, kad daliniesi savo įžvalgomis apie darbą „Saudingos autotransporte“, taip pat AČIŪ, jog esi mūsų tarptautinių reisų vairuotojų komandos dalis!

Daugiau naujienų